HRY - lektorský kurz 

2. - 4. augusta 2024

Jelšovec pri Lučenci

Hra je ako život na nečisto...

HRA – verím že v hre je všetko, hra je možnost vyskúšať si život bez rizika bez dôsledkov, ktoré nám živoť prináša, v hre zažívame, že robiť chyby nieje zlé ale veľmi užitočný proces sebapoznávania a rozvoja. Hra je najlepší spôsob ako sa naučiť vyhravat i prijimat prehru, užívať si proces, byť TU a TERAZ. Naučíme sa spolu hry využiť ako najrýchlejšiu terapiu a odhalenie programov ktore nam brania náplňáť náš indivisuálny potencia k spokojnému a vyrovnanému životu.

Dospelí sa učia ako sa hrať, viesť hry za účasti detí. Tieto hry však uvoľňujú bloky a vzorce ktoré si sami nesieme z detstva  obdobia dospievania. Pomáhajú nám v schopnosti vedieť komunikovať a presadiť sa v spoločnosti.

začíname  PIA 9:00 ukončenie NE cca 14 hod.

je možné prísť aj večer vo štvrtok.

cena kurzu:

dospelý účastník:  300 eur v rátane ubytovania

cena pre deti: 0 eur 

(ak by pre niekoho kto veľmi túži snami zažiť kurz bola jediná prekážka cena dajte mi prosím vedieť určite dohodneme splátky)

úhrada na účet alebo v hotovosti na mieste

SK04 8330 0000 0024 0076 3989, FIOZSKBAXXX

cena strava:

60  eur dospelý

40 eur deti

raňajky, obed, večera a ovocnozeleninové občerstvenie mimo hlavných jedál.

vypláca sa v hotovosti na mieste.

so sebou priniesť: 

karimatka, spacák, stan

myštička - tanier, pohárik, fľaša na vodu

čelovka, baterka

ak sa radi hráte s nejakou pomôckou doneste si ju čokoľvek loptičky, šatky, švihadlá, šatky……., vľašu na vodu, doneste si nejaku staršiu ponožku (čistú, nie deravú, budeme si vyrábať „hekísky“)

Hráme a učíme sa od rána do večera vo vnútry (seminárna miestnosť a aj vonku )

doneste si aj plavky budú hry aj v bazéne

ubytovanie:

Bývať budeme vo vlastných stanoch, prípadne sa dá prespať v našom veľkom stane, kde sa ale budeme cez deň aj hrať. Umývať a sprchovať sa vo vonkajšej sprche - voda vlažná zohriata slniečkom, toaleta je luxusná záhradná kadibudka. 

Ak máte spacie auto je možné v zaparkovať priamo v stanovom mestečku na našom pozemku.Deti:

Je možnosť zobrať so sebou dieťa, deťi (nieje to povinne), ale je dobré mať tam deti v hre aby sme hneď videli na nich čo sa učíme. Odporúčam deti od 4r. do 15r. Deti zoberte ak cítite ťah to zvládnuť aby ste mohli byť plne s nami. Ich režim bude taký že spoločne budeme jedávať potom sa budú s nami hrať (nie povinne) potom si v skupine detí spravia svoju zábavku, alebo budú s nami. Prípadne otázky ohľadne detí volajte mne 0905305860.

Prihlásenie:

1. vyplňte prihlášku 

2. uhraď zálohu 30 eur