HRY - lektorský kurz

22.-23.6.2024

Praha

Hra je ako život na nečisto...

HRA – verím že v hre je všetko, hra je možnost vyskúšať si život bez rizika bez dôsledkov, ktoré nám živoť prináša, v hre zažívame, že robiť chyby nieje zlé ale veľmi užitočný proces sebapoznávania a rozvoja. Hra je najlepší spôsob ako sa naučiť vyhravat i prijimat prehru, užívať si proces, byť TU a TERAZ. Naučíme sa spolu hry využiť ako najrýchlejšiu terapiu a odhalenie programov ktore nam brania náplňáť náš indivisuálny potencia k spokojnému a vyrovnanému životu.

Dospelí sa učia ako sa hrať, viesť hry za účasti detí. Tieto hry však uvoľňujú bloky a vzorce ktoré si sami nesieme z detstva  obdobia dospievania. Pomáhajú nám v schopnosti vedieť komunikovať a presadiť sa v spoločnosti.

začíname o PIA 16:00 ukončenie NE cca 14 hod.

cena kurzu:

dospelý účastník:  230 eur 

cena pre deti: 0 eur 

(počet účastníkov je obmedzený na 15 dospelých miesto na kurze je rezervované zakúpením vstupenky, v prípade zrušenia rezervácie min. 10 dní pred kurzom je poplatok vrátený v plnej výške)

ak by pre niekoho kto veľmi túži snami zažiť kurz bola jediná prekážka cena dajte mi prosím vedieť dohodneme splátky


cena ubytovanie a strava:

plná penzia piatok začíname večerou a v nedeľu končíme obedom

dospelý účastník: 130 eur

dieťa: 80 eur

vypláca sa v hotovosti na mieste na recepcií chaty.

so sebou priniesť: 

ak sa radi hráte s nejakou pomôckou doneste si ju čokoľvek loptičky, šatky, švihadlá, šatky……., vľašu na vodu, doneste si nejaku staršiu ponožku (čistú, nie deravú, budeme si vyrábať „hekísky“)

Hráme a učíme sa od rána do večera vo vnútry (seminárna miestnosť a aj vonku )

doneste si aj plavky budú hry aj v bazéne

Deti:

Je možnosť zobrať so sebou dieťa, deťi (nieje to povinne), ale je dobré mať tam deti v hre aby sme hneď videli na nich čo sa učíme. Odporúčam deti od 4r. do 15r. Deti zoberte ak cítite ťah to zvládnuť aby ste mohli byť plne s nami. Ich režim bude taký že spoločne budeme jedávať potom sa budú s nami hrať (nie povinne) potom si v skupine detí spravia svoju zábavku, alebo budú s nami. Prípadne otázky ohľadne detí volajte mne 0905305860.

Domoraj Veľké Karlovice

https://www.marcelaberith.com/domoraj

Prihlásenie:

1. vyplňte prihlášku 

2. kúpte vstupenku